Tom McCarthyXXII

Thomas Joseph McCarthy

7,7
1 982 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tom McCarthy

Grał w wielu filmach, jednak tylko ten z jego udziałem widziałem.
Za tą rolę ode mnie definitywnie zasłużone 1. Zupełnie nienaturalnie odegrana rola, zawsze jak się pojawiał przypominałem sobie że to tylko film w którym grają aktorzy, co nie pozwalało mi się wczuć w akcję. Ogólnie film ten jest średni, nie mniej jednak ten aktor przede wszystkim sprawia że jest on gorszy niż być mógłby.

A co na to inni..?

użytkownik usunięty
obibok1

Ja go w sumie widziałam tylko w 2012...-więc za mało wiem by go ocenić ale tam mnie jakoś szczególnie nie raził. Aczkolwiek ja bym mu nie dawała 1 nawet jeśli aktorem jest kiepskim bo reżyserem jest całkiem dobrym (powinna być jakaś oddzielna ocena). Mnie osobiście bardzo podobał się "Dróżnik" jak i "Spotkanie" więc zdanie o nim mam jak najbardziej dobre.

Cóż, ja go może będę miał okazję zobaczyć w większej ilości filmów, wtedy ocenę poprawię, nie mniej jednak na razie jest 1.

użytkownik usunięty
obibok1

No jak wolisz.. Ale naprawdę polecam te dwa filmy "Dróżnik" i "Spotkanie"(za które dostał zresztą kilka nagród i nominacji za scenariusz i reżyserię) może zmienisz zdanie.

obibok1

Nawet gdyby tak było to warto go ocenić za reżyserię, a ta jest bardzo dobra - widać, że ceni proste, szczere kino w którym musi być jakaś treść, a dopiero potem fajerwerki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones