PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641265}

Agresja

The Aggression Scale
5,3 1 043
oceny
5,3 10 1 1043
Agresja
powrót do forum filmu Agresja

Film sprawił mi przyjemność.
Agresja (ze strony Owen'a) odpowiednio podana, a nie jakaś piła 100.
No i nie ukrywam ... że spodobała mi się Fabianne Therese (Lauren). Nigdzie nie mogę znaleźć jaki jest rocznik.

Zastanawia mnie, dlaczego aktor, który grał pierwsze skrzypce. Wręcz tytułową rolę. Nie jest wymieniony w głównej obsadzie na filmweb'ie.

gogger_pl

Ten film to jakieś nieporozumienie z anorektyczną dziewczyną wyjącą przez długi okres czasu na ekranie 2/10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

Zgadzam się, że jej wycie było strasznie irytujące i irracjonalne. Nawet jak boli, to się tak nie zawodzi jak kastrowana nutria, tylko raczej syczy jak kobra niedobra, zaciska zęby itd.; zwłaszcza, jak darciem japy zdradzasz swoje położenie sympatycznym panom, którzy mózg mamusi rozsmarowali na ścianie. Najprawdopodobniej, to poziom adrenaliny miałaby na takim poziomie, że z obciętymi w kolanach racicami dogoniłaby charta angielskiego...

Qxaniec

No to dołożyłeś już na maksa !!! Pozdrawiam

gogger_pl

Identyczne mmiałem skojarzenia w czasie oglądania filmu.

gogger_pl

Piła to klasyka!
...zapewne nawet 100 część była by wciągająca i zaskakująca, bo każda znacząco różni się od siebie :)

Skoro podobał ci się ten dzieciak to zapewne jesteś nastolatką, a jak wspomniałem w poprzednim wątku to właśnie film dla twoiej grupy wiekowej :)

Dla starszych widzów nie polecam (strata naszego cennego czasu) !

ocenił(a) film na 2
gogger_pl

Zgadzam się w 100%! Pomysłowością dorównuje Kevinowi, ale wytrwałością i przebiegłością bije Rambo o głowę! Ten młody człowiek nie wiedzieć czemu odpiął z koła samochodu jakąś metalową część, włożył pod bluzę przewidując, że w to miejsce będą do niego strzelać i to uratował mi życie! Jednak najbardziej na podziw zasługuje, że gdy przypalał sobie ranę to ledwo zaskomlał z bólu, a ten cienias Rambo darł się w niebogłosy (sierota jedna).
A najlepsze jest to, że nikt z nich nie pomyślał o zaalarmowaniu policji, lub wogóle starszych. Poza tym toczyli tą prywatną wojnę bez żadnych gapiów. No i to włamanie się do salonu samochodowego! Majstersztyk! Aż dziw, że w Ameryce nie pomyśleli o alarmach. Poza tym ta przezorność bandytów, którzy doskonale wiedzieli, że trzeba ich szukać w tym salonie samochodów :D

ocenił(a) film na 5
gogger_pl

Mix Kevina i Rambo - cieszy bawi... podnieca.

ocenił(a) film na 8
mc_aural

To samo chciałem napisać
Film jest zajefajny

ocenił(a) film na 6
gogger_pl

He he Kevin sam w domu dla dorosłych,dobre brakuje tylko klimatu świątecznego :D.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Ale koleżka miał fajne pomysły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones